logo
g

UNICORN, zaprasza ...

Stowarzyszenie Wspierania Onkologii UNICORN działa w Krakowie od 1999 r. udzielając osobom chorym na nowotwory oraz ich bliskim wszechstronnego wsparcia m.in. konsultacje indywidualne oraz zajęcia grupowe z psychoonkologiem, onkologiem, dietetykiem, doradcą zawodowym, wizażystą oraz zajęcia rehabilitacji ruchowej.

W październiku 2014 roku otworzyliśmy pierwsze w Polsce stacjonarne Centrum Psychoonkologii do którego po pomoc i wsparcie zapraszamy osoby z terenu całego kraju, w tym pacjentów i ich rodziny z małych miejscowości, w których pomoc psychoonkologiczna jest ograniczona lub nie ma jej wcale.

Ambasadorami Centrum Psychoonkologii UNICORN są Państwo Barbara i Jerzy Stuhrowie.

Centrum Psychoonkologii UNICORN położone jest w najbardziej zielonej części Krakowa – na Woli Justowskiej. Jest to miejsce idealne do prowadzenia warsztatów psychoonkologicznych dla osób, które chorują na nowotwory oraz dla ich bliskich. W nowo wyremontowanym Centrum oferujemy 11 komfortowo wyposażonych pokoi z łazienkami, łącznie ponad 30 miejsc noclegowych.

W Centrum znajdują się również trzy, doskonale wyposażone sale konferencyjne. Każdą z nich można zaaranżować odpowiednio do okazji o różnorodnym charakterze: warsztatów, szkoleń, konferencji czy spotkań integracyjnych. Przed wejściem do budynku znajduje się podjazd dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim. Budynek otoczony jest pięknym dwuhektarowym ogrodem. Do dyspozycji gości jest bezpłatny parking. Cały obszar obiektu jest objęty bezprzewodowym dostępem do Internetu. W Centrum Psychoonkologii cyklicznie organizujemy 5-dniowe warsztaty psychoonkologiczne dla osób chorych oraz ich rodzin i bliskich. Podczas takich warsztatów uczestnicy korzystają m.in. z zajęć z psychoonkologiem, onkologiem, dietetykiem, wizażystą, choreoterapeutą oraz z zajęć ruchowych.

Możemy również – w odpowiedzi na Państwa zapotrzebowanie – dostosować plan warsztatów do Państwa potrzeb.

Zapraszamy do współpracy!

Centrum Psychoonkologii UNICORN ul. Zielony Dół 4, 30-228 Kraków tel. 12 425 11 02 | kom. 694 414 253 | e-mail: unicorn@unicorn.org.pl www.unicorn.

d
logo